Lhůta uplynula. Probíhá vyhodnocování.

Posouzení je dostupné retrospektivně — užitečné pro analýzu, proč bych mohl příště uspět.

NadlimitníSlužbyStavební práce pro vodovodní a kanalizační potrubí

Stavba vodovodu a kanalizace pro lokalitu u Vodičků v Soběslavi

Město SoběslavVypsáno 11. 6. 2026

Předmětem je výstavba nového vodovodu (cca 384 m potrubí) a tlakové splaškové kanalizace na levém břehu Lužnice, včetně řízeného podvrtu pod korytem řeky. Zadavatel Město Soběslav nestanovil konkrétní předpokládanou hodnotu. Nabídky lze podávat do 13. 7. 2026, 10:00. Účast mohou zvážit střední stavební firmy s odpovídající profesní způsobilostí v oboru vodovodů a kanalizací; konkrétní kvalifikační doklady k profesní způsobilosti jsou požadovány přímo ve výzvě. Jediným hodnoticím kritériem je nejnižší nabídková cena, a proto je klíčová cenová konkurenceschopnost. Hlavní omezení může představovat nutná specializace na řízený podvrt a zajištění práce v blízkosti vodního toku.

Termín podání
13. července 2026 v 12:00
Hodnota
Neuvedena
Druh řízení
Otevřená výzva
Profil zadavatele
Profil zadavatele
Posouzení zakázky
PODAT
Detail →

Souhrn

Zakázka Města Soběslav zahrnuje realizaci vodovodu a tlakové kanalizace v lokalitě U Vodičků. Nabídky se podávají elektronicky v NEN do 13. 7. 2026. Hodnocení je pouze podle nejnižší ceny. Součástí nabídky jsou povinné formuláře, návrh smlouvy a oceněný rozpočet. Realizace musí být dokončena do 30. 11. 2026, technické řešení je detailně stanoveno projektovou dokumentací.

Technické požadavky

  • Litinové tvarovky a armatury musí být z tvárné litiny s epoxidovou ochrannou vrstvou.
    [více dokumentů]
  • Litinové hrdlové tvarovky musí mít jištění proti posunu.
    [více dokumentů]
  • Tvarovky a armatury musí splňovat tlakové řady PN 16.
    [více dokumentů]
  • Plastové tvarovky musí být označeny vnějším průměrem d (DN/OD).
    [více dokumentů]
  • Veškeré realizované sítě musí být geodeticky zaměřeny po dokončení.
    [DPS-03 Situace podrobn…]
  • Dodavatel musí dodat potrubí PE 225x20,5; PE 100RC, SDR 11, PN 16 v délce 12 m.
    [V+TK U Vodičků v Soběs…]
  • Dodavatel musí dodat elektrotvarovky DN/OD 50–110 v úhlech 11°–90°.
    [V+TK U Vodičků v Soběs…]
  • Dodavatel musí dodat podzemní hydrant DN 80, jednočinný, PN 16.
    [V+TK U Vodičků v Soběs…]
  • Realizace tlakové splaškové kanalizace HD‑PE 63/5,8 až 90/8,2 dle PAS 1075 typ 2, SDR 11.
    [V+TK U Vodičků v Soběs…]
  • Realizace vodovodu HD‑PE 110/10, PE 100RC, SDR11, PN16, délka 383,9 m.
    [V+TK U Vodičků v Soběs…]
  • Potrubí tlakové kanalizace musí být z HD‑PE 90/8,2, PE100RC, SDR11, PN 16, délka 177,4 m.
    [V+TK U Vodičků v Soběs…]
Připraveno 0/70 %

Povinné přílohy

Vylučovací důvod
Dodavatel podal více než jednu nabídku nebo prokazuje kvalifikaci jinému dodavateli
[Výzva k podání nabídky…]
Upozornění
Nabídka podaná do nezabezpečené sekce NEN bude považována za nepodanou.
Ztráta účasti v zadávacím řízení.
[Výzva k podání nabídky…]

Extrahováno automaticky z příloh ZD. Vždy ověřte v originální dokumentaci.

Konkurence u zadavatele
Načítáme konkurenci u zadavatele…
Pro Profi

Sestavení kompletní nabídky (checklist, předvyplnění, export) je součástí tarifu Profi.

Zobrazit plány →