soutio
ZakázkyOrganizaceCeník
Přihlásit seVyzkoušet zdarma
soutio

Veřejné zakázky bez hledání. Soustřeďte se na to, kde vyhrát.

✉info@soutio.com

Produkt

  • Zakázky
  • Organizace
  • Ceník
  • Jak to počítáme
  • Founders

Účet

  • Přihlásit se
  • Vyzkoušet zdarma
  • Můj profil

Právní informace

  • Ochrana osobních údajů
  • Cookies
  • Obchodní podmínky
  • Podmínky použití
© 2026 Nákupátor s.r.o. · IČO 17344689 · Rybná 716/24, 110 00 Praha 1Veřejné zakázky publikované zadavateli dle zák. č. 134/2016 Sb. (ZZVZ).
Domů›Zakázky

Zakázky

180 nalezených zakázek

Filtry

Země
Standardně jen české zakázky. Zaškrtnutím přidáte zahraniční.
19520000Výrobky z plastů
Kraj (místo plnění)
Filtruje podle místa plnění zakázky. Některé zakázky kraj neuvádějí.
Stav
Resetovat
Aktivní filtry:Země: Česko×CPV: 19520000 — Výrobky z plastů×S termínem podání×
Hygiena8 385 000 Kč
Centrum kardiovaskulární a transplantační chirurgie Brno

Předmětem plnění je soustavná dodávka dávkovačů mýdla, zásobníků toaletního papíru a příslušného spotřebního materiálu po dobu tří let. Zadavatel „Centrum kardiovaskulární a transplantační chirurgie Brno“ odhaduje hodnotu zakázky na 8 385 000 Kč. Nabídky je nutné podat do 29. června 2026, 10:00. Dodavatelé musí

UzavřenoPo lhůtě · 29. června 2026 v 10:00Toaletní papír19520000 · vedlejší
Tlumoky 2016
Ministerstvo obrany

Předmětem veřejné zakázky (dále jen "VZ") jsou dodávky tlumoků 2016 a náhradních dílů/odpojitelných částí k tlumokům 2016 podle podmínek uvedených v rámcové dohodě, na základě které budou zadávány jednotlivé dílčí veřejné zakázky. Rámcová dohoda bude uzavřena s jedním účastníkem zadávacího řízení v souladu se

Aktivní7. září 2026 v 10:00 (za 2 dní)Individuální výstroj19520000 · vedlejší
Kancelářské a knihařské potřeby
Ministerstvo obrany

Předmětem této veřejné zakázky malého rozsahu (dále jen "VZMR") je dodávka zboží, kterým se rozumí Kancelářské a knihařské potřeby dle návrhu Kupní smlouvy - viz. dokumentace této VZMR. Dodávka bude realizována jako celek v souladu s podmínkami Kupní smlouvy, jejíž návrh je součástí této VZMR. Účastník ke své nabídce

ZrušenoPo lhůtě · 7. května 2026 v 08:00Kancelářské potřeby19520000 · vedlejší
Nákup materiálu pro zabezpečení výroby OPP (výstavnictví) v roce 2026575 000 Kč
Ministerstvo obrany

Předmětem veřejné zakázky je nákup materiálu pro zabezpečení výroby OPP VHÚ (výstavnictví) k zabezpečení prezentačních akcí MO a AČR (dále jen „zboží“) dle „Závazné cenové nabídky“ uvedené v příloze č. 1 návrhu Kupní smlouvy, která je přílohou této výzvy a jeho dodání kupujícímu do místa plnění dle čl. V odst. 5.3

PřidělenoPo lhůtě · 18. května 2026 v 07:00Informační a propagační výrobky19520000 · vedlejší
Dodávky spotřebního materiálu1 660 000 Kč
Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava

Předmětem veřejné zakázky je dodávka spotřebního materiálu pro syntézu a charakterizaci materiálu, spotřebního materiálu pro syntézu a měření materiálů, a dále drobného laboratorního materiálu pro přípravu a charakterizaci vzorků, uvedeného v příloze č. 1, prostřednictvím rámcové dohody s jedním vítězným dodavatelem.

UzavřenoPo lhůtě · 27. května 2026 v 09:00Laboratorní sklo19520000 · vedlejší
Nákup ženijního materiálu
Ministerstvo obrany

Nákup ženijního materiálu Bližší specifikace viz: Příloha č. 1 - Specifikace a cenová kalkulace Příloha č. 2 - Čestné prohlášení Příloha č. 3 - Návrh kupní smlouvy

ZrušenoPo lhůtě · 27. března 2026 v 07:00Elektromechanická zařízení19520000 · vedlejší
UPOL/PřF – laboratorní spotřební materiál II305 000 Kč
Univerzita Palackého v Olomouci

Předmětem veřejné zakázky jsou dodávky laboratorního spotřebního materiálu pro Přírodovědeckou fakultu Univerzity Palackého v Olomouci nezbytného pro naplňování klíčových aktivit projektu „PHOTOMACHINES“ dle aktuálních potřeb na základě jednotlivých výzev k dodávce a splnění dalších s tím souvisejících závazků, a to

UzavřenoPo lhůtě · 17. února 2026 v 09:00Výrobky z plastů
Dodávka jednorázového laboratorního spotřebního plastu pro molekulární biologii2 248 000 Kč
Biotechnologický ústav AV ČR, v. v. i.

Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka jednorázového laboratorního spotřebního plastu pro molekulární biologii. Výsledkem zadávacího řízení je uzavření rámcové kupní smlouvy s jedním dodavatelem, a to na dobu 24 měsíců. Zadavatel uvádí, že se v daném případě nejedná o rámcovou dohodu ve smyslu § 131 a násl.

UzavřenoPo lhůtě · 7. dubna 2026 v 12:00Zkumavky19520000 · vedlejší
Plastové plomby pro poštovní provoz3 100 000 Kč
Česká pošta, s.p.

Předmětem veřejné zakázky jsou dodávky plastových plomb pro poštovní provoz. Na základě výsledku výběrového řízení budou uzavřeny 2 rámcové dohody, a to pro Českou poštu s.p. a pro OZBS každá jedním dodavatelem na období 24 měsíců nebo do vyčerpání finančního limitu. .

UzavřenoPo lhůtě · 21. ledna 2026 v 10:00Výrobky z plastů
Nákup IT vybavení v rámci projektu LERCO136 900 Kč
Fakultní nemocnice Ostrava

Předmětem plnění veřejné zakázky je v jejich jednotlivých částech dodávka IT techniky, 3D tiskáren, ručního 3D skeneru a průběžné a opakované dodávky spotřebního materiálu pro 3D tiskárny. Veřejná zakázka je rozdělena na 5 částí a bude spolufinancovaná z prostředků Operačního programu Spravedlivá transformace

UzavřenoPo lhůtě · 16. ledna 2026 v 10:00Tiskárny a kresliče19520000 · vedlejší
Nákup IT vybavení v rámci projektu LERCO17 059 110 Kč
Fakultní nemocnice Ostrava

Předmětem plnění veřejné zakázky je v jejich jednotlivých částech dodávka IT techniky, 3D tiskáren, ručního 3D skeneru a průběžné a opakované dodávky spotřebního materiálu pro 3D tiskárny. Veřejná zakázka je rozdělena na 5 částí a bude spolufinancovaná z prostředků Operačního programu Spravedlivá transformace

ZrušenoPo lhůtě · 16. ledna 2026 v 10:00Tiskárny a kresliče19520000 · vedlejší
Kopie - „Laboratorní plast z projektu EXPRO 585210/339400“
Biologické centrum AV ČR, v. v. i.

Předmětem zakázky je dodávka laboratorních plastů dle Rámcové smlouvy.

PřidělenoPo lhůtě · 16. prosince 2025 v 10:00Výrobky z plastů
Macharovo náměstí - Dodávka mobilní ledové plochy včetně chladicí jednotky, kontejnerů a dalšího vybavení5 000 000 Kč
Městská část Praha 6

Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka technologie a příslušenství pro mobilní ledové kluziště na Macharově náměstí v Praze, včetně zázemí a osvětlení. Předmět plnění veřejné zakázky je blíže specifikován v obchodních a platebních podmínkách (příloha dokumentace zadávacího řízení) a ve specifikaci předmětu

PřidělenoVýrobky z plastů
Laboratorní pomůcky (kategorie B) - 2025
Ústav organické chemie a biochemie AV ČR, v. v. i.

Předmětem veřejné zakázky je dodávka laboratorních pomůcek dle specifikace zadavatele definované v přílohách smlouvy na veřejnou zakázku.

PřidělenoVýrobky z plastů
Dodávka plastových kontejnerů
Záchranný útvar Hasičského záchranného sboru České republiky

Předmětem zakázky je dodání 47 ks plastových paletových pevných boxů s víkem a 33 ks plastových paletových skládacích boxů s víkem dle technických podmínek a v souladu s požadavky zadavatele.

PřidělenoPo lhůtě · 21. listopadu 2025 v 10:00Výrobky z plastů
„Laboratorní plast z projektu EXPRO 585210/339400“
Biologické centrum AV ČR, v. v. i.

Předmětem zakázky je dodávka laboratorních plastů dle Rámcové smlouvy.

ZrušenoPo lhůtě · 10. listopadu 2025 v 08:00Výrobky z plastů
Nákup spotřebního materiálu k zabezpečení údržeb a oprav
Ministerstvo obrany

Předmětem této veřejné zakázky malého rozsahu (dále též "VZMR" je dodávka materiálu, kterým se pro účely této VZMR rozumí nákup spotřebního materiálu k zabezpečení údržeb a oprav, materiál je podrobně specifikován v zadání této VZMR (soubor „20251023_N_1535_Navrh_kupni_smlouvy.doc“ a

ZrušenoPo lhůtě · 5. listopadu 2025 v 07:00Čisticí směsi19520000 · vedlejší
Nákup obalového materiálu do balícího stroje
Krajské ředitelství policie Ústeckého kraje

viz. Výzva k podání nabídek a příslušné přílohy.

UzavřenoPo lhůtě · 24. října 2025 v 07:00Výrobky z plastů
Pořízení mobilního kluziště pro město Velké Bílovice2 819 000 Kč
Město Velké Bílovice

Dodávka mobilního kluziště s ledovou plochou o velikosti 15x30 metrů s možností provozu až do +15 °C.

UzavřenoPo lhůtě · 8. října 2025 v 15:32Výrobky z plastů
UPOL/PřF – laboratorní spotřební materiál a chemikálie520 000 Kč
Univerzita Palackého v Olomouci

Předmětem veřejné zakázky jsou dodávky laboratorního spotřebního materiálu a chemikálií pro Přírodovědeckou fakultu Univerzity Palackého v Olomouci nezbytného pro naplňování klíčových aktivit projektu „PHOTOMACHINES“ dle aktuálních potřeb na základě jednotlivých výzev k dodávce a splnění dalších s tím souvisejících

ZrušenoPo lhůtě · 19. listopadu 2025 v 09:00Výrobky z plastů
RCX2512 Dodávka kryotub pro automatické systémy
Masarykova univerzita

1) Předmětem veřejné zakázky je dodání kryotub o pracovním objemu 1.0 ml (FluidX 1.0 ml; 68-1003-11) uspořádaných v příslušných krabičkách, s externími závity a zavíčkovaných, a to včetně dalšího příslušenství, určených pro dlouhodobé skladování vzorků biologického materiálu v parách dusíku (tj. při teplotách v min.

UzavřenoPo lhůtě · 13. října 2025 v 13:00Výrobky z plastů
Nákup spotřebního materiálu k zabezpečení údržeb a oprav
Ministerstvo obrany

Zabezpečení oprav a údržeb k výcviku a bojové připravenosti. Doplnění spotřebního materiálu (PTSP).

ZrušenoPo lhůtě · 10. října 2025 v 07:00Silniční barvy19520000 · vedlejší
Nákup kanystrů
Ministerstvo obrany

Nákup kanystrů - dle příloh „Specifikace“ a „Zadávací podmínky“.

PřidělenoPo lhůtě · 7. října 2025 v 07:00Výrobky z plastů
NS 184100 - VZ 111 - Vázací prostředky
Ministerstvo obrany

Jedná se o nákup vázacích prostředků sloužících ke zvedání a jištění materiálu

UzavřenoPo lhůtě · 6. října 2025 v 08:00Smyčky ze železa nebo oceli19520000 · vedlejší
Stránka 1 / 8Další →