soutio
ZakázkyOrganizaceCeník
Přihlásit seVyzkoušet zdarma
soutio

Veřejné zakázky bez hledání. Soustřeďte se na to, kde vyhrát.

✉info@soutio.com

Produkt

  • Zakázky
  • Organizace
  • Ceník
  • Jak to počítáme
  • Founders

Účet

  • Přihlásit se
  • Vyzkoušet zdarma
  • Můj profil

Právní informace

  • Ochrana osobních údajů
  • Cookies
  • Obchodní podmínky
  • Podmínky použití
© 2026 Nákupátor s.r.o. · IČO 17344689 · Rybná 716/24, 110 00 Praha 1Veřejné zakázky publikované zadavateli dle zák. č. 134/2016 Sb. (ZZVZ).
Domů›Zakázky

Zakázky

974 nalezených zakázek

Filtry

Země
Standardně jen české zakázky. Zaškrtnutím přidáte zahraniční.
32250000Mobilní telefony
Kraj (místo plnění)
Filtruje podle místa plnění zakázky. Některé zakázky kraj neuvádějí.
Stav
Resetovat
Aktivní filtry:Země: Česko×CPV: 32250000 — Mobilní telefony×S termínem podání×
Výzva k podání nabídek č. 49 - Generační obnova kancelářských mobilních telefonů
Lesy České republiky, s.p.

Předmětem je dodávka 900 nových mobilních telefonů pro kancelářské použití, a to včetně 940 napájecích adaptérů, 930 bezpečnostních skel a pouzder ve standardním i odolném provedení. Specifikace je poměrně úzká: telefony mají mít 6,7" displej, IP68, 8 GB RAM, 256 GB úložiště, Android 16 nebo vyšší a musí být

AktivníPo lhůtě · 2. září 2026 v 12:00Mobilní telefony
Nákup mobilních komunikátorů pro MPK
Statutární město Karviná

Předmětem zakázky je dodání odolných smartphonů s vysokými technickými parametry (Android 16, 5G, IP68/IP69, MIL‑STD‑810H, 100Mpx fotoaparát, baterie 10 000 mAh atd.) včetně příslušenství a splněných minimálních výkonových požadavků. Nabídka se podává prostřednictvím formuláře, který obsahuje technickou tabulku

UzavřenoPo lhůtě · 29. června 2026 v 09:00Mobilní telefony
DNS - Mobilní telefony a chytrá zařízení4 000 000 Kč
Institut klinické a experimentální medicíny

Předmětem je kontinuální dodávka mobilních telefonů a chytrých zařízení v režimu DNS. Zadavatel „Institut klinické a experimentální medicíny“ předpokládá výdaje ve výši 4 000 000 Kč. Lhůta pro podání nabídek nebyla v dostupných dokumentech konkretizována. Zadávací dokumentace uvádí základní, profesní a technickou

UzavřenoMobilní telefony
Nákup mobilních telefonů2 200 000 Kč
Brněnské komunikace a.s.

Předmětem veřejné zakázky je dodávka nových, nepoužitých mobilních telefonů.

UzavřenoPo lhůtě · 19. května 2026 v 09:00Mobilní telefony
Nákup mobilních telefonů 26/202639 920 Kč
Statutární město Karviná

Nákup mobilních telefonů 26/2026

UzavřenoPo lhůtě · 12. května 2026 v 09:00Mobilní telefony
Nákup mobilních telefonů č. 13 283 215 Kč
Brněnské komunikace a.s.

Nákup mobilních telefonů č. 1

UzavřenoPo lhůtě · 22. dubna 2024 v 09:00Mobilní telefony
DNS Nákup mobilních komunikačních zařízení a jejich příslušenství Výzva č. 34
Ředitelství silnic a dálnic s. p.

Nákup mobilních telefonů s příslušenstvím pro potřeby majetkových správců .

UzavřenoPo lhůtě · 18. května 2026 v 10:00Mobilní telefony
Nákup mobilních telefonů pro HZS ČR
Ministerstvo vnitra

Pořízení 40 kusů mobilních telefonů včetně příslušenství, 40 kusů ochranných pouzder a 40 kusů ochranných skel pro doplnění skladových zásob pro zaměstnance MV GŘ HZS ČR.

UzavřenoPo lhůtě · 4. května 2026 v 10:00Mobilní telefony
DNS na nákup mobilních telefonů299 999 000 Kč
Ministerstvo obrany

DNS na nákup mobilních telefonů

PřidělenoMobilní telefony
Nákup mobilních telefonů pro kmenové zaměstnance206 612 Kč
Agentura ochrany přírody a krajiny České republiky

Předmětem VZ je nákup 44 ks referentských mobilních telefonů a 3 ks mobilních telefonů pro vedoucí zaměstnance pro potřeby kmenových zaměstnanců.

PřidělenoPo lhůtě · 29. dubna 2026 v 10:00Mobilní telefony
Tvrzená skla a pouzdra pro Apple iPad Air
Ministerstvo obrany

Tvrzená skla a pouzdra pro Apple iPad Air

ZrušenoPo lhůtě · 30. dubna 2026 v 09:00Mobilní telefony
Výzva č. 108 – IT technika – Dynamický nákupní systém na dodávky ICT a AVT799 000 Kč
Fakultní nemocnice Motol a Homolka

Předmětem plnění veřejné zakázky jsou dodávky IT techniky dle technické specifikace, která tvoří přílohu č. 2 Výzvy k podání nabídek. .

UzavřenoPo lhůtě · 13. května 2026 v 12:00Stolní počítač32250000 · vedlejší
Nákup mobilních telefonů č. 46 (DVZMT 46/2026) 1 116 000 Kč
Ministerstvo práce a sociálních věcí

Předmětem plnění dílčí VZ je dodávka mobilních telefonů vč. příslušenství a zajištění dopravy na jednotlivá místa plnění určená zadavatelem na území České republiky. Předmětem dodávky musí být výlučně nové mobilní telefony (tj. nepoužité), originální, pocházející z oficiální distribuce a určené pro použití v České

PřidělenoPo lhůtě · 28. dubna 2026 v 09:00Mobilní telefony
Dodávky mobilních koncových zařízení pro MBP – Centrální rámcová dohoda 144 381 000 Kč
Ministerstvo vnitra

Předmětem veřejné zakázky je nákup mobilních telefonů, tabletů a příslušenství, která jsou využitelná v Mobilní bezpečné platformě PČR dle aktuálních bezpečnostních politik, specifických požadavků na provoz a kompatibility s infrastrukturou i aplikačním programovým vybavením Policie ČR.

UzavřenoPo lhůtě · 24. června 2026 v 08:15Mobilní telefony
mobilní telefony pro zaměstnance
Národní muzeum

Mobilní telefony

UzavřenoPo lhůtě · 14. dubna 2026 v 23:59Mobilní telefony
Nákup mobilních telefonů 15/202628 075 Kč
Statutární město Karviná

Nákup mobilních telefonů 15/2026

UzavřenoPo lhůtě · 23. března 2026 v 09:00Mobilní telefony
RD - Příslušenství Apple
Ministerstvo obrany

Předmětem této veřejné zakázky malého rozsahu (déle jen „VZMR“) je dodávka zboží, kterým se pro účely této VZMR rozumí příslušenství Apple, dále specifikované v zadání této VZMR. Nabízené zboží musí splňovat minimální technické požadavky zadávajícího na zboží, které jsou přílohou tohoto zadání. Zboží bude dodáno v

PřidělenoPo lhůtě · 10. dubna 2026 v 08:00Počítače
Dodávka mobilních telefonů z DNS
Zařízení služeb pro Ministerstvo vnitra

Předmětem plnění veřejných zakázek zadávaných na základě zavedeného dynamického nákupního systému budou dodávky mobilních telefonů, včetně originálního příslušenství (např. nabíječka, pouzdro, ochranné sklo apod.) a servisních služeb dle aktuálních potřeb jednotlivých zadavatelů především z resortu Ministerstva

UzavřenoPo lhůtě · 8. dubna 2026 v 10:00Mobilní telefony
Nákup mobilních telefonů 10/202628 075 Kč
Statutární město Karviná

Nákup mobilních telefonů 10/2026

UzavřenoPo lhůtě · 13. března 2026 v 09:00Mobilní telefony
Nákup mobilních telefonů 07/20268 855 Kč
Statutární město Karviná

Nákup mobilních telefonů 07/2026

UzavřenoPo lhůtě · 24. února 2026 v 09:00Mobilní telefony
Nákup mobilních telefonů 04/202657 250 Kč
Statutární město Karviná

Nákup mobilních telefonů 04/2026

UzavřenoPo lhůtě · 11. února 2026 v 09:00Mobilní telefony
NS 184100 - VZ 32 - IPAD PŘÍSLUŠENSTVÍ
Ministerstvo obrany

VZ 32 - IPAD PŘÍSLUŠENSTVÍ

ZrušenoPo lhůtě · 25. března 2026 v 08:00Pouzdra na přenosné počítače32250000 · vedlejší
Telekomunikační služby, služby veřejných 5G sítí a mobilní telefony s podporou 5G pro Statutární město Ústí nad Labem, jím zřízené příspěvkové organizace, městské obvody a městskou policii, Část 3: Mobilní telefony II.
Statutární město Ústí nad Labem

Předmětem této nadlimitní veřejné zakázky je nákup mobilních telefonů s podporou 5G pro Statutární město Ústí nad Labem a městskou policii. Podrobné vymezení předmětu veřejné zakázky je uveden v Technické specifikaci (příloha č. 4 Výzvy). Předpokládaný objem dodávek je dán Ceníkem (příloha č. 3 Výzvy), který zároveň

ZrušenoPo lhůtě · 14. dubna 2026 v 08:00Mobilní telefony
Dodávka mobilních telefonů ZZS ÚK 2026
Zdravotnická záchranná služba Ústeckého kraje, příspěvková organizace

Předmětem této veřejné zakázky je dodávka mobilních telefonů Zdravotnické záchranné službě Ústeckého kraje, příspěvkové organizaci na základě uzavřené Kupní smlouvy, která bude upravovat veškeré podmínky plnění.

PřidělenoPo lhůtě · 18. března 2026 v 10:00Mobilní telefony
Stránka 1 / 41Další →