Zakázky

47 nalezených zakázek

Městský kamerový dohledový systém Rakovník na období let 2023 – 2027 - výzva k podání nabídek č. 3.264 600 Kč

Předmětem veřejné zakázky je modernizace a rozšíření městského kamerového dohledového systému (dále jen MKDS) v Rakovníku, spočívající v modernizaci stávajících bodů, zřizování nových kamerových bodů dle požadavků a potřeb provozovatele MKDS a integrace do stávajícího dohledového systému včetně případné potřebné

ZrušenoPo lhůtě · Dohlížecí a zabezpečovací systémy a zařízení34932000 · vedlejší
Holice – ulice Bratří Čapků, měření rychlosti

Předmětem veřejné zakázky jsou dodávky. Předmětem zakázky je instalace, zprovoznění a servis technologie pro oboustranné měření úsekové rychlosti

PřidělenoRadarová zařízení
Technologická hardwarově-softwarová platforma s výpočetními a senzorickými moduly pro vývoj a výzkum automatizovaného řízení SAE L3/L410 500 000 Kč

Předmětem zakázky je hardwarově-softwarová platforma se senzory a výpočetními moduly pro vývoj a výzkum autonomního řízení SAE L3/L4. Zadavatel “VYSOKÁ ŠKOLA BÁŇSKÁ-TECHNICKÁ UNIVERZITA OSTRAVA” stanovil předpokládanou hodnotu ve výši 10 500 000 Kč bez DPH. Nabídky je nutné podat do 17. června 2026, 10:00. K účasti

UzavřenoPo lhůtě · Výzkumné34932000 · vedlejší
Město Chrudim - Měření rychlosti v obcích25 000 000 Kč

Předmětem veřejné zakázky je pronájem zařízení na měření úsekové rychlosti vozidel a motocyklů v lokalitách, které tvoří Přílohu č. 1 - Přehled lokalit zadávací dokumentace, a to včetně automatizovaného přenosu dat o provedeném měření a zajištění provozu potřebných softwarových aplikací. Měřící zařízení bude umístěno

UzavřenoPo lhůtě · Radarová zařízení
Holice – ulice Bratří Čapků, měření rychlosti

Předmětem veřejné zakázky jsou dodávky. Předmětem zakázky je instalace, zprovoznění a servis technologie pro oboustranné měření úsekové rychlosti na ulici Bratří Čapků z jednoho bodu u č. p. 88 Předmětem díla bude i servis na 5 let.

UzavřenoPo lhůtě · Radarová zařízení
Dodávka, montáž a zprovoznění silničního rychloměru na úseku Petrovická ulice, Krnov1 375 000 Kč

Dodávka, montáž a zprovoznění silničního rychloměru na úseku Petrovická ulice, Krnov. Pořízení radaru.

UzavřenoPo lhůtě · Radarová zařízení
ZKLIDNĚNÍ DOPRAVY V OBCI OTVOVICE

Předmětem veřejné zakázky je dodávka aktivního monitoringu - inteligentních ukazatelů rychlosti, tj. funkčního kompletu zabezpečující v koncové lokalitě technické a funkční požadavky. Předmětem je dodávka a montáž 2 ks informativních ukazatelů rychlosti se zobrazením nápisu zpomalte, případně pozor děti a registrační

PřidělenoRadarová zařízení
ZD8/2026-AU Laboratoře vojenské robotiky - RADAR2 378 223 Kč

Nákup radaru podle přílohy výzvy zadávací dokumentace.

ZrušenoPo lhůtě · Radarová zařízení
Obec Velké Heraltice – systémy na měření rychlosti5 389 600 Kč

Předmětem plnění veřejné zakázky je instalace radarů pro zpracovávaní přestupků.

PřidělenoRadarová zařízení
Dodání měřiče rychlosti střel

Dodání: • 1 ks Měřič rychlosti střel dále viz příloha č. 1 - Cenová tabulka příloha č. 2 - Technická specifikace Termín plnění od – do: Dodání zboží v co nejkratší možné době po podpisu kupní smlouvy do 10 dnů od obdržení písemné objednávky nejpozději do 30. 11. 2025. Místo dodání / převzetí

PřidělenoPo lhůtě · Radarová zařízení
Pronájem zařízení pro úsekové měření rychlosti vozidel v obci Dolní Břežany2 358 000 Kč

Předmětem plnění veřejné zakázky je pronájem 2 ks zařízení pro měření úsekové a okamžité rychlosti vozidel na pozemní komunikaci, a to včetně automatizovaného přenosu dat o provedeném měření. Součástí předmětu plnění veřejné zakázky je rovněž i servis pronajímaných zařízení pro úsekové měření rychlosti vozidel na

UzavřenoPo lhůtě · Radarová zařízení
PŘEDBĚŽNÉ TRŽNÍ KONZULTACE-Město Chrudim – měření rychlosti vozidel2 421 438 Kč

Zadavatel plánuje vyhlásit zakázku na úsekové měření rychlosti vozidel (krátký úsek). Zadavatel předpokládá umístění 1x na sloupu veřejného osvětlení, viz Příloha č. 1 této výzvy. Umístění měřícího zařízení a jeho napájení elektrickou energií konzultujte s příslušnou obcí. Především zda veřejné osvětlení umožňuje

UzavřenoPo lhůtě · Radarová zařízení
I/55 x D2 Břeclav - měření úsekové rychlosti5 255 000 Kč

Předmětem veřejné zakázky je dodávka, instalace a zprovoznění systému měření úsekové rychlosti na silnici I/55 MÚK D2 u Břeclavi za účelem přenosu relevantních dat dotčeným subjektům, jež následně budou zajišťovat správní řízení s osobami porušujícími stanovenou rychlost na dotčeném úseku silnice. Jedná se o přímý

PřidělenoPo lhůtě · Radarová zařízení
Zabezpečení perimetru Letiště Praha85 000 000 Kč

Předmětem Veřejné zakázky je dodávka, montáž, instalace a zprovoznění radarového detekčního systému pro zabezpečení perimetru letiště, včetně souvisejícího SW řešení, záručního servisu a technické podpory. Jedná se o náhradu stávajícího zařízení provozovaného na letišti Praha, detekujícího pozemní cíle. Součástí

ZrušenoRadarová zařízení
Úsekové měření rychlosti na území města Český Krumlov4 700 000 Kč

Předmětem veřejné zakázky je pronájem zařízení pro měření úsekové rychlosti všech motorových vozidel včetně motocyklů ve vybraných úsecích v obou směrech jízdy včetně software pro zaznamenávání a zpracování přestupků včetně zabezpečení provozu pronajatého zařízení, automatizovaného přenosu dat o provedeném měření a

PřidělenoInstalace a montáž měřících přístrojů34932000 · vedlejší
Měření úsekové rychlosti ve Svitavách, obcích Rozhraní a Opatov11 815 000 Kč

Předmětem plnění veřejné zakázky je nájem zařízení sloužící k detekci, vyhodnocování a záznamu silničních motorových vozidel porušujících maximální povolenou rychlost v obou směrech silnice v ulici Poličská ve městě Svitavy, na silnici I/43 v obci Rozhraní a na silnici I/43 v Obci Opatov a provedení souvisejících

PřidělenoPo lhůtě · Radarová zařízení
Silnice I/50: Měření úsekové rychlosti (úsek A, B)17 664 000 Kč

Předmětem plnění zakázky je zřízení stanovišť pro měření úsekových rychlostí (MUR), měření okamžité rychlostí (MOR) a automatického sčítače dopravy (ASD) na silnici I/50 v km 43,645 – 48,888).

PřidělenoPo lhůtě · Radarová zařízení
Síť STC kraj výstavba MÚR - I/12 Přistoupim, I/9 Tupadly, I/16 Hvězda6 527 000 Kč

Popis: Předmětem veřejné zakázky je dodávka, instalace a zprovoznění systému úsekového měření rychlosti obou jízdních pruhů v úseku omezené rychlosti ve směru Kolín – Praha, Rakovník - Slaný, Mělník - Česká Lípa. Zprovoznění a zajištění následného provozu zahrnujícího mj. přenos relevantních dat dotčeným subjektům,

PřidělenoPo lhůtě · Radarová zařízení
Systém měření úsekové rychlosti na křižovatce silnic I/43 a II/386 (ulice Blanenská / Průmyslová zóna)

Předmětem veřejné zakázky je dodávka, instalace a zprovoznění systému úsekového měření rychlosti obou jízdních pruhů v úseku omezené rychlosti silnice I/43 zahrnující křižovatku silnic I/43 a II/386 (ulice Blanenská, Kuřim). Zprovoznění a zajištění následného provozu zahrnujícího mj. přenos relevantních dat dotčeným

PřidělenoRadarová zařízení
Radar ARTHUR - komplexní servis 2025 - 2027

Předmětem plnění je poskytování komplexního servisu dělostřeleckému radiolokátoru ARTHUR včetně jednotek INTERFACE, trenažéru a školení osádek a obsluh v letech 2025 až 2027.

PřidělenoOpravy a údržba vojenských elektronických systémů34932000 · vedlejší
Měření úsekové rychlosti v ulici Poličská a v obci Rozhraní5 779 717 Kč

Předmětem plnění veřejné zakázky je nájem zařízení sloužící k detekci, vyhodnocování a záznamu silničních motorových vozidel porušujících maximální povolenou rychlost v obou směrech silnice v ulici Poličská ve městě Svitavy a na silnici I/43 v obci Rozhraní a poskytnutí souvisejících prací, dodávek a služeb. Předmět

ZrušenoPo lhůtě · Radarová zařízení
I/43 Bořitov - 2 ks informativních radarů

Předmětem veřejné zakázky je dodání a instalace 2 ks informativních radarů. Radary musí disponovat: *Informační radar na stožár rozměry 620 x 620mm * 3 barevný maticový LED displej * 305 mm velké číslice * super svítivé LED žluté barvy * výborná viditelnost * statistický

PřidělenoPo lhůtě · Radarová zařízení
Pořízení stacionárních radarů k měření průměrné rychlosti5 340 000 Kč

Předmětem plnění veřejné zakázky mělo být uzavření kupní smlouvy na dodávku tří (3) stacionárních radarů, Krnov – Ježnická, Partyzánů, Petrovická a smlouvy o poskytování servisních služeb, a to podle Projektové dokumentace, která tvořila Přílohu č. 2 zadávacích podmínek, technických a funkčních požadavků na zařízení,

ZrušenoRadarová zařízení
Nákup přenosného radaru na detekci osob

Nákup 1 ks přenosného radaru na detekci osob dále viz příloha č. 2 Technická specifikace.

PřidělenoPo lhůtě · Radarová zařízení