Tato výzva je součástí dotačního projektu „EnMIS – Systém energetického managementu průmyslových procesů řízený umělou inteligencí, pod číslem CZ.01.01.01/01/25_067/0009879, v rámci programu vyhlašovaného Ministerstvem průmyslu a obchodu ČR: Operační program Technologie a aplikace pro konkurenceschopnost, název výzvy:
Zakázky
25 nalezených zakázek
viz Výzva k podání nabídek
Předmětem veřejné zakázky je: - pro část A) veřejné zakázky – pořízení osmi kusů profesionální termokamery pro hasiče s požadovaným příslušenstvím, složením a požadovanými technickými parametry, a to dle technické specifikace uvedené v příloze č. 1 zadávací dokumentace, - pro část B) veřejné zakázky – pořízení
Předmětem veřejné zakázky, kterou zadavatel rozdělil na 3 části, je pro: část 1 dodávka 1 ks hydraulických tabulových nůžek s NC dorazem a dotykovým displejem, pro část 2 dodávka 1 ks dronu s termokamerou a pro část 3 dodávka 1ks zařízení pro servis klimatizací s chladivem 1234yf a 1 ks zařízení pro servis klimatizací
Předmětem výběrového řízení je dodávka vybavení pro učebnu hydraulika - pneumatika blíže specifikovaného v příloze č. 3 ((Protokol o splnění požadovaných parametrů) této výzvy k podání nabídek. Dodávka musí splňovat všechny definované požadavky v příloze č. 3, v opačném případě bude nabídka účastníka z výběrového
Předmětem této veřejné zakázky je OB 4: Výklopna, který zahrnuje primární systém manipulace a vykládky kontejnerů s dřevní štěpkou dopravovaných po železnici, včetně vlastního výklopného zařízení a výsypky. Součástí této veřejné zakázky je i velín, zakrytí – zastřešení výklopny, odprašovací zařízení a veškerá zařízení
Předmětem plnění veřejné zakázky je výroba a dodávka 6 ks hydraulických válců 500/220 - 2200 včetně příslušenství. Příslušenstvím se rozumí 6 ks stabilních stojanů dle návrhu dodavatele pro skladování hydraulických válců ve svislé poloze. Příslušenstvím je rovněž 12 ks hydraulicky výsuvných čepů, upevňujících
Předmětem plnění veřejné zakázky je výroba a dodávka 6 ks hydraulických válců 500/220 - 2200 včetně příslušenství. Příslušenstvím se rozumí 6 ks stabilních stojanů dle návrhu dodavatele pro skladování hydraulických válců ve svislé poloze. Příslušenstvím je rovněž 12 ks hydraulicky výsuvných čepů, upevňujících
Předmětem veřejné zakázky je dodávka komponentů k rozšíření výukových panelů hydraulických obvodů, a to včetně návodů k použití v českém jazyce, v rámci projektu „Podpora technických a řemeslných oborů v MSK“, registrační číslo projektu CZ.06.2.67/0.0/0.0/16_066/0010809. Součástí dodávky komponentů pro výuku
Předmětem veřejné zakázky je dodávka komponentů k rozšíření výukových panelů hydraulických obvodů, a to včetně návodů k použití v českém jazyce, v rámci projektu „Podpora technických a řemeslných oborů v MSK“, registrační číslo projektu CZ.06.2.67/0.0/0.0/16_066/0010809. Součástí dodávky komponentů pro výuku
Dodání čtyř sad hydraulického vyprošťovacího zařízení v provední AKU s příslušenstvím dle technických podmínek.
Jedná se o dodání příslušenství k hydraulickému vyprošťovacímu zařízení v provední AKU dle technické specifikace.
Jedná se o dodání příslušenství k hydraulickému vyprošťovacímu zařízení v provední AKU, dle technické specifikace.
Předmětem plnění veřejné zakázky je nálezová oprava tlakových hydraulických zařízení. Přesný popis předmětu plnění a vymezení zakázky je v příloze č.1 až č.4 - specifikace a v návrhu Smlouvy o dílo č. 102-200777/2021-8407. Vyplňte a přiložte k nabídce. Zadavatel doporučuje prohlídku na adrese zadavatele, pouze však po
Jedná se o dodání minimálně jedné sady hydraulického vyprošťovacího zařízení v provedení AKU s příslušenstvím dle technických podmínek. Zadavatel si vyhrazuje možnost změny závazku ze smlouvy spočívající v možnosti navýšení počtu sad a to až do hodnoty 661.157 Kč bez DPH, tj. 800.000 Kč vč. DPH.
Jedná se o dodání jedné sady hydraulického vyprošťovacího zařízení v provední aku s příslušenstvím dle technických podmínek.
viz přiložená dokumentace
Jedná se o dodání jedné sady hydraulického vyprošťovacího zařízení v provední aku s příslušenstvím dle technických podmínek.
Pořízení 1 ks hydraulického vyprošťovacího zařízení – střihače pedálů.
Jedná se o dodání sady hydraulického vyprošťovacího zařízení v provední aku dle technických podmínek.
Předmětem plnění této veřejné zakázky malého rozsahu je provedení pravidelných revizí a servisu vyprošťovacích zařízení zn. Weber-Hydraulik, které jsou v užívání u HZS Libereckého kraje.
Předmětem plnění této veřejné zakázky malého rozsahu je provedení pravidelných revizí a servisu vyprošťovacích zařízení zn. Holmatro, které jsou v užívání u HZS Libereckého kraje.
Předmětem plnění této veřejné zakázky malého rozsahu je provedení pravidelných revizí a servisu vyprošťovacích zařízení zn. Holmatro, které jsou v užívání u HZS Libereckého kraje.