soutio
ZakázkyOrganizaceCeník
Přihlásit seVyzkoušet zdarma
soutio

Veřejné zakázky bez hledání. Soustřeďte se na to, kde vyhrát.

✉info@soutio.com

Produkt

  • Zakázky
  • Organizace
  • Ceník
  • Jak to počítáme
  • Founders

Účet

  • Přihlásit se
  • Vyzkoušet zdarma
  • Můj profil

Právní informace

  • Ochrana osobních údajů
  • Cookies
  • Obchodní podmínky
  • Podmínky použití
© 2026 Nákupátor s.r.o. · IČO 17344689 · Rybná 716/24, 110 00 Praha 1Veřejné zakázky publikované zadavateli dle zák. č. 134/2016 Sb. (ZZVZ).
Domů›Zakázky

Zakázky

4 nalezených zakázek · schovat zakázky bez termínu

Filtry

Země
Standardně jen české zakázky. Zaškrtnutím přidáte zahraniční.
60100000Služby silniční dopravy
Kraj (místo plnění)
Filtruje podle místa plnění zakázky. Některé zakázky kraj neuvádějí.
Stav
Resetovat
Aktivní filtry:Země: Česko×CPV: 60100000 — Služby silniční dopravy×Stav: Aktivní×
Výzva k podání nabídek č. 740 - Přeprava dříví Český Rudolec
Lesy České republiky, s.p.

- odvoz dříví z lokality OM do lokality ES , - přeprava dříví mezi odvozními místy, - nakládání dříví postupně z více než tří skládek, - ostatní práce s hydraulickým jeřábem mimo vagónování.

Aktivní11. září 2026 v 08:00 (za 9 dní)Služby silniční dopravy
Zajištění dopravní obslužnosti veřejnou linkovou osobní dopravou na území Kraje Vysočina pro přechodné období od 1. 7. do 1. 8. 2026 pro oblast 8 (Pelhřimovsko) II
Kraj Vysočina

Předmětem je zajištění veřejné linkové osobní dopravy na území Kraje Vysočina po dobu jednoho měsíce (od 1. 7. do 1. 8. 2026). Zadavatel „Kraj Vysočina“ počítá s cenou kolem 12 234 231,31 Kč bez DPH, dle písemné zprávy zadavatele. Lhůta pro podání nabídek není v dostupných podkladech uvedena. K účasti se reálně hodí

AktivníSlužby silniční dopravy
Zajištění dopravní obslužnosti veřejnou linkovou dopravou na území Kraje Vysočina od roku 2024 - oblast č. 2
Kraj Vysočina

Předmětem plnění veřejné zakázky je výkon veřejných služeb v přepravě cestujících za účelem zajištění dopravní obslužnosti v souladu se zákonem č. 129/2000 Sb., o krajích, ve znění pozdějších předpisů, a § 2 zákona č. 194/2010 Sb., o veřejných službách v přepravě cestujících a o změně dalších zákonů, ve znění

AktivníSlužby silniční dopravy
Objednávka - doprava sbírkových a uměleckých předmětů
Muzeum hlavního města Prahy

Objednávka - doprava sbírkových a uměleckých předmětů .

AktivníSlužby silniční dopravy