soutio
ZakázkyOrganizaceCeník
Přihlásit seVyzkoušet zdarma
soutio

Veřejné zakázky bez hledání. Soustřeďte se na to, kde vyhrát.

✉info@soutio.com

Produkt

  • Zakázky
  • Organizace
  • Ceník
  • Jak to počítáme
  • Founders

Účet

  • Přihlásit se
  • Vyzkoušet zdarma
  • Můj profil

Právní informace

  • Ochrana osobních údajů
  • Cookies
  • Obchodní podmínky
  • Podmínky použití
© 2026 Nákupátor s.r.o. · IČO 17344689 · Rybná 716/24, 110 00 Praha 1Veřejné zakázky publikované zadavateli dle zák. č. 134/2016 Sb. (ZZVZ).
Domů›Zakázky

Zakázky

14 nalezených zakázek

Filtry

Země
Standardně jen české zakázky. Zaškrtnutím přidáte zahraniční.
98370000Pohřební a související služby
Kraj (místo plnění)
Filtruje podle místa plnění zakázky. Některé zakázky kraj neuvádějí.
Stav
Resetovat
Aktivní filtry:Země: Česko×CPV: 98370000 — Pohřební a související služby×S termínem podání×
Zajištění slušného pohřbívání
Město Česká Lípa

Zakázka se zaměřuje na zajištění pohřbů osob, které na území města Česká Lípa zemřou bez sjednaného vypravitele, a to v rozsahu dle cenových rozpisů pro dospělé osoby i narozené děti. Plnění začíná v prosinci 2026 a potrvá 24 měsíců nebo do vyčerpání finančního limitu v rámci rámcové smlouvy. Účastník musí předložit

UzavřenoPo lhůtě · 7. července 2026 v 11:00Pohřební a související služby
Jihoslovanské mauzoleum - III. ETAPA, 2. podetapa
Hřbitovy města Olomouce, příspěvková organizace

Předmětem veřejné zakázky „Jihoslovanské mauzoleum - III. ETAPA, 2. podetapa“ jsou služby spojené se zadokumentováním, vymístěním, ošetřením a navrácením lidských ostatků a dřevěných rakví. V kryptě objektu mauzolea jsou v dřevěných rakvích uloženy ostatky vojáků pocházejících z krajin tehdejšího Království Srbů,

UzavřenoPo lhůtě · 6. dubna 2026 v 10:00Pohřební a související služby
Jihoslovanské mauzoleum - III. ETAPA, 2. podetapa6 144 000 Kč
Statutární město Olomouc

Předmětem veřejné zakázky „Jihoslovanské mauzoleum - III. ETAPA, 2. podetapa“ jsou služby spojené se zadokumentováním, vymístěním, ošetřením a navrácením lidských ostatků a dřevěných rakví. V kryptě objektu mauzolea jsou v dřevěných rakvích uloženy ostatky vojáků pocházejících z krajin tehdejšího Království Srbů,

UzavřenoPo lhůtě · 6. dubna 2026 v 10:00Pohřební a související služby
Údržba zeleně a technických prvků, zimní údržby a zajištění hřbitovních prací na veřejných pohřebištích statutárního města Třince12 000 000 Kč
Statutární město Třinec

Předmětem veřejné zakázky je uzavření smlouvy na poskytování údržby zeleně a technických prvků, zimní údržby a zajištění hřbitovních prací na veřejných pohřebištích statutárního města Třinec. Blíže je předmět veřejné zakázky specifikován v zadávací dokumentaci.

ZrušenoPo lhůtě · 20. listopadu 2025 v 12:00Pohřební a související služby
Správa a údržba městského hřbitova v letech 2026 - 20305 600 000 Kč
Město Milevsko

Předmětem této veřejné zakázky je zabezpečení správy a údržby městského hřbitova, tj. provádění, resp. zajištění činností správy a údržby vymezených v návrhu smlouvy na veřejnou zakázku a za podmínek tam uvedených.

PřidělenoPo lhůtě · 22. dubna 2025 v 10:00Pohřební a související služby
Poskytování služeb spojených s obstaráváním správy pohřebiště v Boskovicích II. 2 480 000 Kč
Město Boskovice

Poskytování služeb spojených s obstaráváním správy veřejného pohřebiště ve městě Boskovice na dobu neurčitou. Součástí předmětu veřejné zakázky je dále uzavření nájemní smlouvy na pronájem smuteční obřadní síně v Boskovicích vč. přilehlých souvisejících pozemků na dobu neurčitou.

PřidělenoPohřební a související služby
Poskytování služeb spojených s obstaráváním správy pohřebiště v Boskovicích2 480 000 Kč
Město Boskovice

Poskytování služeb spojených s obstaráváním správy veřejného pohřebiště ve městě Boskovice na dobu neurčitou. Součástí předmětu veřejné zakázky je dále uzavření nájemní smlouvy na pronájem smuteční obřadní síně v Boskovicích vč. přilehlých souvisejících pozemků na dobu neurčitou.

ZrušenoPohřební a související služby
Zajištění slušného pohřbení – tzv. „sociální pohřby2 700 000 Kč
Městská část Praha 8

Předmětem veřejné zakázky je kompletní zajištění tzv. „sociálních pohřbů“ v souladu s ustanovením § 5 zákona č. 256/2001 Sb., o pohřebnictví a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, a vyhláškou č. 277/2017 Sb., o postupu obce při zajištění slušného pohřbení. Jedná se o cca 100 tzv. sociálních pohřbů

PřidělenoPohřební a související služby
Správa, provoz a údržba hřbitova a zajišťování hřbitovních služeb na veřejném pohřebišti města Orlová
Město Orlová

Předmětem smlouvy je závazek zabezpečovat pro zadavatele a jeho jménem vykonávat správu, provoz a údržbu hřbitova v Orlové (dále jen „výkon pohřebnictví“).

ZrušenoPo lhůtě · 28. listopadu 2023 v 08:00Pohřební a související služby
Zajištění odvozu zemřelých za účelem vykonání soudní pitvy - kopie
Krajské ředitelství policie Ústeckého kraje

Bližší informace naleznete ve Výzvě k podání nabídek a příslušných přílohách.

ZrušenoPo lhůtě · 26. května 2023 v 08:00Pohřební a související služby
Zajištění odvozu zemřelých za účelem vykonání soudní pitvy
Krajské ředitelství policie Ústeckého kraje

Bližší informace naleznete ve Výzvě k podání nabídek a příslušných přílohách.

ZrušenoPo lhůtě · 9. června 2021 v 15:00Pohřební a související služby
Zajištění odvozu zemřelých za účelem vykonání pitvy
Krajské ředitelství policie Ústeckého kraje

viz. výzva k podání nabídek a příslušné přílohy

ZrušenoPo lhůtě · 22. května 2020 v 15:00Pohřební a související služby
Vypravení jednoduchého pohřbu nrtm. Jaroslava Farkasová
Ministerstvo obrany

Zabezpečení pohřbu nrtm. Jaroslavy Farkasové v rozsahu a za podmínek stanovených Smlouvou.

PřidělenoPohřební a související služby
„Zajištění sociálních pohřbů 2018 – 2022“
Statutární město Brno

Předmětem veřejné zakázky je zajištění služby tzv. sociálních pohřbů osob v souladu s vyhláškou Ministerstva pro místní rozvoj č. 277/2017 Sb., o postupu obce při zajištění slušného pohřbení a v souladu se zákonem č. 256/2001 Sb., o pohřebnictví, ve znění pozdějších předpisů a dalšími souvisejícími zákony. Účelem

PřidělenoPo lhůtě · 11. dubna 2018 v 13:00Pohřební a související služby