soutio
ZakázkyOrganizaceCeník
Přihlásit seVyzkoušet zdarma
soutio

Veřejné zakázky bez hledání. Soustřeďte se na to, kde vyhrát.

✉info@soutio.com

Produkt

  • Zakázky
  • Organizace
  • Ceník
  • Jak to počítáme
  • Founders

Účet

  • Přihlásit se
  • Vyzkoušet zdarma
  • Můj profil

Právní informace

  • Ochrana osobních údajů
  • Cookies
  • Obchodní podmínky
  • Podmínky použití
© 2026 Nákupátor s.r.o. · IČO 17344689 · Rybná 716/24, 110 00 Praha 1Veřejné zakázky publikované zadavateli dle zák. č. 134/2016 Sb. (ZZVZ).
Domů›Zakázky

Zakázky

20 nalezených zakázek

Filtry

Země
Standardně jen české zakázky. Zaškrtnutím přidáte zahraniční.
Kraj (místo plnění)
Filtruje podle místa plnění zakázky. Některé zakázky kraj neuvádějí.
Stav
Resetovat
Aktivní filtry:Zadavatel: Gymnázium Matyáše Lercha, Brno, Žižkova 55, příspěvková organizace×Země: Česko×S termínem podání×
Vybavení učebny fyziky nábytkem209 100 Kč
Gymnázium Matyáše Lercha, Brno, Žižkova 55, příspěvková organizace

Vybavení učebny fyziky nábytkem. 1. Pracovní linka – 1 komplet (1 ks pracovní deska, 6 ks spodní skříňky (z toho 2 ks se zásuvkami), 4 ks horní skříňky, 1 ks sokl, 18 ks úchytky) 2. Skříňová sestava – 1 komplet (5 ks spodní skříňky (z toho 1 ks se zásuvkami), 4 ks vysoké skříně, 1 ks policový díl, 1 ks vysoká

UzavřenoPo lhůtě · 3. června 2026 v 09:00Školní nábytek
REKONSTRUKCE HŘIŠTĚ 20262 121 847 Kč
Gymnázium Matyáše Lercha, Brno, Žižkova 55, příspěvková organizace

Tato výzva k podání nabídek se týká projektů stavebních prací bez specifikovaných hodnotících kritérií nebo technických požadavků. Všechny přiložené dokumenty jsou pouze metadata k různým přílohám, které obsahují odkazy ke stažení. Termín pro předložení nabídek je stanoven na 1. června 2026.

UzavřenoPo lhůtě · 1. června 2026 v 09:00Stavební úpravy v souvislosti s objekty pro sportovní hřiště
Dodávka tunelové mycí linky nádobí a myčky černého nádobí2 436 574 Kč
Gymnázium Matyáše Lercha, Brno, Žižkova 55, příspěvková organizace

Dodávka a instalace tunelové mycí linky nádobí a myčky černého nádobí

UzavřenoPo lhůtě · 22. prosince 2025 v 09:00Myčky nádobí jiné než pro domácnost
Dodávka školního nábytku do tříd 2498 765 Kč
Gymnázium Matyáše Lercha, Brno, Žižkova 55, příspěvková organizace

Dodávka školního nábytku do tříd 2

UzavřenoPo lhůtě · 31. října 2025 v 14:00Školní nábytek
Zapojení kotelny po rekonstrukci hlavního rozdělovače vytápění jednotlivých okruhů544 167 Kč
Gymnázium Matyáše Lercha, Brno, Žižkova 55, příspěvková organizace

Zapojení kotelny po rekonstrukci hlavního rozdělovače vytápění jednotlivých okruhů

UzavřenoPo lhůtě · 5. září 2025 v 12:00Elektroinstalační práce pro vytápění budov a montáž jiných elektrická zařízení
REKONSTRUKCE HŘIŠTĚ - OPAKOVANÉ VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ
Gymnázium Matyáše Lercha, Brno, Žižkova 55, příspěvková organizace

Předmětem plnění veřejné zakázky je oprava sportovního povrchu víceúčelového hřiště v rámci školního areálu zadavatele - Gymnázium Matyáše Lercha, Brno, Žižkova 55, příspěvková organizace.

UzavřenoPo lhůtě · 26. září 2025 v 09:00Stavební úpravy v souvislosti s objekty pro sportovní hřiště
Výměna podlahových krytin ve třídách a kabinetech978 927 Kč
Gymnázium Matyáše Lercha, Brno, Žižkova 55, příspěvková organizace

Výměna podlahových krytin ve třídách a kabinetech

UzavřenoPo lhůtě · 16. července 2025 v 12:00Pokládání podlahových krytin a obkládání stěn
Nákup formátovací pily67 970 Kč
Gymnázium Matyáše Lercha, Brno, Žižkova 55, příspěvková organizace

Nákup formátovací pily

UzavřenoPo lhůtě · 11. července 2025 v 00:00
Výměna větracích jednotek v chemii
Gymnázium Matyáše Lercha, Brno, Žižkova 55, příspěvková organizace

Výměna větracích jednotek v chemii

UzavřenoPo lhůtě · 1. července 2025 v 09:00
Výměna wifi sítě na GML590 884 Kč
Gymnázium Matyáše Lercha, Brno, Žižkova 55, příspěvková organizace

Výměna wifi sítě na GML

UzavřenoPo lhůtě · 1. srpna 2025 v 12:00Místní počítačové sítě
Rekonstrukce chemické laboratoře a skladu chemikálií – opakované výběrové řízení1 549 464 Kč
Gymnázium Matyáše Lercha, Brno, Žižkova 55, příspěvková organizace

Předmětem plnění veřejné zakázky jsou dodávky spočívající v dodání a instalaci vybavení chemické laboratoře, přičemž bližší podrobnosti a přesná specifikace předmětu plnění je uvedena v příloze č. 1 ZD, kterou je návrh kupní smlouvy, a v příloze č. 2 ZD, kterou je technická specifikace. Hlavní předmět:

UzavřenoPo lhůtě · 4. srpna 2025 v 09:00Laboratorní nábytek
Dodávka školního nábytku do tříd698 224 Kč
Gymnázium Matyáše Lercha, Brno, Žižkova 55, příspěvková organizace

Dodávka školního nábytku do tříd, školní lavice, židle, učitelské katedry

UzavřenoPo lhůtě · 24. července 2025 v 12:00Školní nábytek
Výměna podlahové krytiny v chemii151 539 Kč
Gymnázium Matyáše Lercha, Brno, Žižkova 55, příspěvková organizace

Výměna podlahové krytiny v chemii

UzavřenoPo lhůtě · 11. června 2025 v 00:00Pokládání podlahových krytin a obkládání stěn
Nákup 13 ks PC do učebny Inf146 178 Kč
Gymnázium Matyáše Lercha, Brno, Žižkova 55, příspěvková organizace

Nákup 13 ks PC do učebny Inf

UzavřenoPo lhůtě · 2. června 2025 v 00:00
Administrace veřejných zakázek75 000 Kč
Gymnázium Matyáše Lercha, Brno, Žižkova 55, příspěvková organizace

Administrace veřejných zakázek

UzavřenoPo lhůtě · 23. května 2025 v 00:00Právní služby
Rekonstrukce chemické laboratoře a skladu chemikálií
Gymnázium Matyáše Lercha, Brno, Žižkova 55, příspěvková organizace

Dodávky spočívající v dodání a instalaci vybavení chemické laboratoře, přičemž bližší podrobnosti a přesná specifikace předmětu plnění je uvedena v příloze č. 1 ZD, kterou je návrh kupní smlouvy, a v příloze č. 2 této ZD, kterou je technická specifikace.

UzavřenoPo lhůtě · 17. června 2025 v 12:00Laboratorní nábytek
REKONSTRUKCE HŘIŠTĚ
Gymnázium Matyáše Lercha, Brno, Žižkova 55, příspěvková organizace

Předmětem veřejné zakázky je oprava sportovního povrchu víceúčelového hřiště v rámci školního areálu zadavatele - Gymnázium Matyáše Lercha, Brno, Žižkova 55, příspěvková organizace, přičemž bližší specifikace předmětu plnění je obsažena v příloze č. 2 zadávací dokumentace a v návrhu smlouvy o dílo, který tvoří přílohu

UzavřenoPo lhůtě · 9. června 2025 v 09:00Stavební úpravy v souvislosti s objekty pro sportovní hřiště
REKONSTRUKCE HLAVNÍHO ROZDĚLOVAČE VYTÁPĚNÍ JEDNOTLIVÝCH OKRUHŮ1 859 862 Kč
Gymnázium Matyáše Lercha, Brno, Žižkova 55, příspěvková organizace

Předmětem veřejné zakázky je rekonstrukce vytápění budovy zadavatele - Gymnázium Matyáše Lercha, Brno, Žižkova 55, příspěvková organizace, přičemž bližší specifikace předmětu plnění je obsažena v příloze č. 2 zadávací dokumentace a v návrhu smlouvy o dílo, který tvoří přílohu č. 1 zadávací dokumentace (dále jen „Návrh

UzavřenoPo lhůtě · 6. června 2025 v 09:00Instalace a montáž topení
Nákup 2 ks kopírovacích strojů a servis193 860 Kč
Gymnázium Matyáše Lercha, Brno, Žižkova 55, příspěvková organizace

Nákup 2 ks kopírovacích strojů a servis

UzavřenoPo lhůtě · 18. srpna 2023 v 00:00
Oprava části zelených střech, nátěr atiky a výměna parapetů v átriu – opakování993 432 Kč
Gymnázium Matyáše Lercha, Brno, Žižkova 55, příspěvková organizace

Předmětem veřejné zakázky jsou stavební práce spočívající v opravě části horní zelených střech, nátěr atiky a výměna parapetů v átriu objektu Gymnázia Matyáše Lercha, Brno. Bližší podrobnosti jsou uvedeny v zadávací dokumentaci.

UzavřenoPo lhůtě · 26. června 2023 v 10:00