Předmětem je zajištění jedné recepční služby v objektu S06, kde se soustřeďují střediska Praha, Praha-V a Praha Západ, a kde recepční eviduje přicházející klienty i další návštěvy a organizuje jejich převzetí pracovníkem příslušného střediska. Součástí provozu je práce v prostředí s přísnými bezpečnostními a
Zakázky
120 nalezených zakázek
Předmětem plnění veřejné zakázky v rámci tohoto výběrového řízení je uzavření smlouvy na svoz a odpovídající odstranění nebezpečného odpadu, vzniklého při testování klientů na omamně psychotropní látky z jednotlivých středisek zadavatele , v souladu s požadavky zákona č. 541/2020 Sb., o odpadech v platném znění, a
Účelem tohoto zadávacího řízení je uzavření rámcové dohody s jedním dodavatelem bez obnovení soutěže podle § 132 odst. 2 zákona na dobu 48 měsíců nebo do vyčerpání předmětu zakázky – dodáním celkového počtu kusů testů. Drogové testování je jedním z kontrolních nástrojů Probační a mediační služby a využívá se zejména
Drogové testování je jedním z kontrolních nástrojů Probační a mediační služby a využívá se zejména v rámci kontroly dodržování přiměřených/výchovných omezení nebo povinností, která uložil soud, příp. státní zástupce. Od 1.1.2022 je Probační a mediační služba k provádění testů oprávněna zákonem č.65/2017 Sb., o ochraně
Předmětem plnění veřejné zakázky v rámci tohoto výběrového řízení je uzavření smlouvy na: Dodání síťových prvků L3 (NGFW), včetně konfigurace, instalace a zprovoznění v místě plnění, konfigurace a podpory HW/SW na 5 let – 48ks. Dále viz Výzva k podání nabídky včetně příloh. Termín plnění do 31.3.2026 Kontaktní
Účelem tohoto zadávacího řízení je uzavření rámcové dohody s jedním dodavatelem bez obnovení soutěže podle § 132 odst. 2 zákona na dobu 48 měsíců nebo do vyčerpání předmětu zakázky – dodání tonerových náplní do tiskáren, kopírek. Vymezení předmětu veřejné zakázky V důsledku potřeby tisku a kopírování materiálů
Drogové testování je jedním z kontrolních nástrojů Probační a mediační služby a využívá se zejména v rámci kontroly dodržování přiměřených/výchovných omezení nebo povinností, která uložil soud, příp. státní zástupce. Od 1.1.2022 je Probační a mediační služba k provádění testů oprávněna zákonem č.65/2017 Sb., o
Předmětem plnění této veřejné zakázky v rámci tohoto výběrového řízení je uzavření smlouvy na „Dodání 300 ks mobilních telefonů a službu autopilotního programu Android Enterprise Zero Touch Enrollment pro dodané přístroje, včetně 300 ks nabíječek odpovídajících výkonu dodaného zařízení s konektorem USB-C“. Jedná se
Předmětem veřejné zakázky jsou dodávky různých kancelářských potřeb dle aktuálních požadavků jednotlivých středisek Zadavatele. Účelem tohoto zadávacího řízení je uzavření rámcové dohody (dále jen „smlouva“) na dodávky různých kancelářských potřeb. Místem plnění jsou místa určení po celé ČR (střediska a detašovaná
Předmětem plnění této veřejné zakázky v rámci tohoto výběrového řízení je uzavření smlouvy na „Dodání 320 ks mobilních telefonů a službu autopilotního programu Android Enterprise Zero Touch Enrollment pro dodané přístroje, včetně 320 ks nabíječek odpovídajících výkonu dodaného zařízení s konektorem USB-C“. Jedná se
Předmětem veřejné zakázky jsou dodávky různých hygienických potřeb a drogistického zboží dle aktuálních požadavků jednotlivých středisek Zadavatele. Účelem tohoto zadávacího řízení je uzavření rámcové dohody (dále jen „smlouva“) na dodávky různých hygienických potřeb a drogistického zboží. Pro zajištění hygienického
Realizace úklidových služeb v objektu ředitelství PMS
Předmětem plnění veřejné zakázky v rámci tohoto výběrového řízení je uzavření smlouvy na „Dodání 200 ks mobilních telefonů typu SMART a službu autopilotního programu Android Enterprise Zero Touch Enrollment pro dodané přístroje, včetně 200 ks nabíječek odpovídajících výkonu dodaného zařízení s konektorem USB-C“
Účelem tohoto zadávacího řízení je uzavření rámcové dohody o poskytování úklidových služeb (dále jen „smlouva“) s jedním dodavatelem na dobu určitou u objektu ředitelství Probační a mediační služby (dále jen „PMS“) v souladu s ust. § 132 odst. 2 zákona. Předmětem zakázky je zajištění pravidelných a nepravidelných
Účelem veřejné zakázky je přímé zadání dodavateli, se kterým zadavatel uzavře smlouvu, jejímž předmětem bude poskytování služby – krátkodobé ubytování zaměstnanců z 8 soudních krajů zadavatele v rámci pořádaných jednodenních či vícedenních školení, seminářů, porad apod. Předmětem plnění veřejné zakázky je poskytování
Předmětem plnění veřejné zakázky je poskytování recepčních služeb pro objekt administrativní budovy Na Mičánkách 1498/2a, Praha 10 - Vršovice – budova S06 v Justičním areálu Na Mičánkách, vstupní recepce v přízemí objektu. V objektu S06 v Justičním areálu Na Mičánkách jsou dislokována střediska Praha, Praha-V a Praha
Předmětem veřejné zakázky je uzavření Smlouvy o poskytování servisních služeb s jedním dodavatelem k zajištění funkčnosti a provozuschopnosti OZ a v zájmu splnění všech požadavků kladených na uvedené OZ dle platných obecně závazných právních předpisů a technických norem, pokynů výrobce, příslušné projektové
Předmětem zakázky je zajištění pravidelných a nepravidelných úklidových služeb v objektech zadavatele v rozsahu v níže uvedené specifikaci předmětu každé části této veřejné zakázky. Rozsah ploch v jednotlivých místech plnění je členěn do částí veřejné zakázky a rozsah jednotek nepravidelně objednávaných úklidových
Předmětem zakázky je zajištění pravidelných a nepravidelných úklidových služeb v objektech zadavatele v rozsahu v níže uvedené specifikaci předmětu každé části této veřejné zakázky. Rozsah ploch v jednotlivých místech plnění je členěn do částí veřejné zakázky a rozsah jednotek nepravidelně objednávaných úklidových
Předmětem zakázky je poskytování služeb fyzické ostrahy pro 2 objekty PMS (budova ředitelství, ul. Senovážné nám. 995/1, 110 00 Praha 1 a budova střediska Brno, ul. Moravské nám. 132/2. Brno).
Vymezení předmětu veřejné zakázky Předmětem veřejné zakázky je zajištění realizace supervizí pro pracovníky Služby v přímé práci s klienty nebo pro pracovníky v pozici vedoucích zaměstnanců zadavatele, tj. probační úředníky, probační asistenty, vedoucí středisek, regionální vedoucí. Supervize budou poskytovány
Předmětem zakázky je poskytování služeb fyzické ostrahy pro objekt PMS (budova ředitelství, ul. Senovážné nám. 995/1, 110 00 Praha 1). Fyzickou ostrahou se v rámci plnění této veřejné zakázky rozumí: Ostraha movitých věci i nemovitosti beze zbraně Ochrana života a zdraví zaměstnanců, zaměstnanců smluvních partnerů či
Předmětem zakázky je poskytování služeb fyzické ostrahy pro 2 objekty PMS (budova ředitelství, ul. Senovážné nám. 995/1, 110 00 Praha 1 a budova střediska Brno, ul. Moravské nám. 132/2. Brno). VZ dělená na části dle místa plnění: Část 1: Objekt ředitelství PMS a Část 2: středisko Brno
Předmětem veřejné zakázky je vytvoření dokumentace pro stavební povolení a dokumentace k provedení stavby včetně zajištění stavebního povolení (dále je „DSP a DPS“) pro předmětnou rekonstrukci. Náklady na stavební úpravy a opravu budovy se předpokládají ve výši cca 8 mil. Kč s DPH. Předmět plnění veřejné zakázky bude